otarafa: Fight Club 2 butarafa: kalp
"Bilgisayar Bilimleri'nin Başarısı" ya da "Kaplanın Çizgilerinin Oluşumu"

cevap ver  yalanbenim   03/12/13

Bilgisayar Chris Stephenson CreativeCommons


"Bilgisayar Bilimleri'nin aslında masamızdaki (ya da cebimizdeki) küçük makineyle sadece dolaylı bir bağı var. Temel ve geniş bir bilim alanı. 60 dakika içinde felsefeden cinsiyete, cinsellikten siyasete, sosyolojiden tarihe ve nihayet kaplanın çizgilerine varan bir yolculuk yapacağız. Sizi şaşırtacak en az bir şey öğreneceğinizin garantisini veriyoruz."

cevap ver  yalanbenim   15/03/16
http://t24.com.tr/haber/meslektaslarina-destek-icin-adliyeye-giden-akademisyen-cantasindan-newroz-bildirisi-ciktigi-icin-gozaltinda,332193

Güneydoğu'da yıkıma uğrayan kentlerde 'akademik nöbet' tutacaklarını açıkladıkları için gözaltına alınan akademisyenlere destek olmak için adliyeye giden Bilgi Üniversitesi'nin öğretim üyesi Chris Stephenson, çantasından HDP’nin Newroz davetiyesi çıktığı için gözaltına alındı.

Üniversitenin Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Matematik bölümünde görev yapan Stephenson, Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Esra Mungan, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden Kıvanç Ersoy ile Barış için Akademisyenler'in ''Bu suça ortak olmayacağız'' başlığıyla yayımladığı bildiriye imza attıktan sonra işten çıkarılan Nişantaşı Üniversitesi öğretim üyesi Muzaffer Kaya’nın gözaltına alınmasının ardından, gözaltındaki meslekteşlarına destek olmak için çok sayıda akademisyenle birlikte Çağlayan Adliyesi’ne gitmişti.

T24'te de 'konuk yazar' olarak yazıları yayımlanan http://t24.com.tr/yazarlar/chris-stephenson Chris Stephenson, sağlık kontrolü için Haseki Hastanesi'ne götürüldü. İngiliz akademisyen, hastanedeki işlemlerinin ardından Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Stephenson, Twitter hesabından, bu geceyi gözaltında geçireceğini duyurdu.
https://twitter.com/chrisjstephensn/status/709749460637786112


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: Fight Club 2 butarafa: kalp

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları