otarafa: "Erdoğan’ın başarısının sırları" butarafa: vizyon 2045: corporate armies, drone terrorism, laser weapons
"Eski Türkiye'nin kapıları kapanmıştır"

cevap ver  yalanbenim   11/07/14

müstakbel failler korkmayın, sizden de hesap sorulmayacak


Kutsal devlet, kutsal yargı ve kahramanları...

Mehmet Ağar raporlu. Ayhan Çarkın, faili meçhul cinayetleri teker teker anlatıyor; “kararlar dönemin Milli Güvenlik Kurulunda alınmış ve uygulanmıştır, cinayetler Başbakanlık MGK MİT Özel Harekat bilgisi ve talimatıyla işlendi".. Savunma mahkeme tarafından kesililiyor.

Bir gizli tanıkla müebbet veren mahkemeler, üstelik de akıl sağlığı yerindedir raporu olan Ayhan Çarkın'ın ifadelerine itibar etmiyor: “Vatandaşına dışkı yedirten, kendi mayınıyla kendi askerini öldüren zihniyetin halkımız ile alakası bulunmamaktadır. Vatan,millet, bayrak adına rant sağlayanları bu yargılamalarda sanık olarak görelim. Cumhurbaşkanı, Çiller, Mesut Yılmaz, MGK yargılansın. Cinayetleri onlar azmettirdi.” Heyet, Ayhan Çarkın'ın tahliyesine karar veriyor, Korkut Eken ve diğer tutuksuzların tutuklanması talebini reddediyor... üstelik http://t24.com.tr/haber/ayhan-carkinin-tahliyesi-ortadan-kaldirilacagi-anlamina-geliyor,264056 Memleketi kan gölüne dönüştürenlerin davası böylelikle bitiyor, geçmiş oluyor...

(+ Sezgin Tanrıkulu’nun önerisi: Yeni bir katagori açmak lazım CMK'da; VİP sanık; İstedikleri zaman gelirler, rapor alırlar, mahkeme ayaklarına gider veya hiç bulunamazlar.)


Aynı gün, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Eski Türkiye'nin kapıları kapanmıştır. Halkın değişim arzusu, talebi nihayet kendisine diriliş zemini bulmuştur. Kaçınılmaz değişim artık başlamıştır, güçlü şekilde devam etmektedir." diyor.
www.akparti.org.tr/site/haberler/eski-turkiyenin-kapilari-kapanmistir/64906


Durum bu.


20 soruda Tansu Çiller Türkiye'sinin karanlığında işlenen o cinayetler
http://t24.com.tr/yazarlar/dogan-akin/20-soruda-tansu-ciller-turkiyesinin-karanliginda-islenen-o-cinayetler,9709
boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: "Erdoğan’ın başarısının sırları" butarafa: vizyon 2045: corporate armies, drone terrorism, laser weapons

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları