otarafa: Soviet “hipsters” secretly shared Western music by pressing homemade records on X-rays butarafa: Buddhism, Gamified
Zorlu Center Açık Havada Sineması

cevap ver  alper   14/08/14

Zorlu Center, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca her Perşembe açık havada düzenleyeceği film gösterimlerine tüm sinemaseverleri bekliyor.

Komedi, animasyon, aksiyon, birbirinden keyifli filmler, Temmuz ve Ağustos aylarında her Perşembe saat 21:30’da Zorlu Center meydan katı park alanında ücretsiz olarak sinemaseverleri bekliyor. İstanbul’un çekim merkezi Zorlu Center meydan katı park alanında sinemaseverlere özel bir yaz programı hazırladı. Zorlu Center’ın sinemasever ziyaretçileri, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca, her Perşembe saat 21.30’da açık havada film izlemenin keyfini yaşayacak.

17 Temmuz Perşembe günü Kıvanç Baruönü'nün Patron Mutlu Son İstiyor ile başlayacak olan gösterimler, 24 Temmuz Çılgın Hırsız 2 animasyon filmiyle devam edecek. Tüm film gösterimlerinin ücretsiz olacağı etkinlik, doğa ile iç içe tasarlanmış Zorlu Center meydan katı park alanında sinemaseverler ile buluşuyor.

FİLM PROGRAMI

Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları - 7 Ağustos 21:30

Uçaklar - 14 Ağustos 21:30

Zaman Makinası 1973 - 21 Ağustos

İnanılmaz Örümcek Adam 2 - 28 Ağustos


Keywords:sinema açıkhava
Kategori: sinema / film


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: Soviet “hipsters” secretly shared Western music by pressing homemade records on X-rays butarafa: Buddhism, Gamified

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları