otarafa: Recep'e göre anarşistlik butarafa: Marley Natural TM
eylem oyunu (gene!)

cevap ver  c   21/11/14Keywords:anarşi
Kategori: pis işler.
cevap ver  yalanbenim   22/11/14
savaş oyunu (yeni bişey?)


1992 Saraybosna model :(
cevap ver  c   24/11/14
neden bir sürü fransızın gidip "daesh"e katıldığını sorgulayan bir belgesel yapmışlar.
ortada bir reklam aralığı var ve 2 tane "first-person shooter" bir de world of warcraft reklamı giriyor. expansion"dan bağırıyor yaratık: WE WLL BE CONQUERORS.

fransız ordusuna katıldın mı sorun yok, lejyona katıldın mı sorun yok. sorunu bırak soru bile yok.
seni hiçbir şekilde ilgilendirmeyen bir işte çalışıp geceleri bu oyunlarda katlettin mi sorun yok
ama bak bir de süslüyorlar canavarlıklarını, ISIS DVD çıkartmış.
ISIS sorun, ISISe silah satmakta sorun yok

"suggestive themes"
cevap ver  yalanbenim   25/11/14
iyiymiş belgesel, mesela İslam Devleti viraliymiş (deseler inanırım, "id diye bir örgüt yoktur: baudrillardcı bir okuma" adlı kitap da çıktı çıkacakmış), herkes için win-win durumu, canı çeken, giden gitsin, kalan sağlar bizimdir, bi işe yaramayanlardan atıllardan sosyopatlardan psikopatlardan kurtuluruz hem nüfus azalır. İD zaten göstermelik demokrasinin henüz gaz hali, öbürünün ezelden beri yaptığı şeyi yapıyor ama gözünün içine soka soka: sırf yapabiliyor olduğu için yapmak, ona, buna, şuna rağmen... adamların fps tarzı bi sürü videosu var üstüne bi de korsan imajı yapmışlar, cennet de garanti inşaAllah, biz burada durma sayıkla insan, sevgi, hoşgörü...

Voltaire'in öyle bi lafı yok muydu, davulla trompetle bi sürü insan öldürebilirsin, serbest hatta negzel olur, ama tek tek öldürürsen sistemimiz seni cezalandırır gibi birşey.

olup biteni anlamlandırma, kolayından bi referans noktası bulma çabasıyla rastgele bakarken, adam curtis ne güzel anlatmış, city of illusions iyi kitapmış, babil piyangosu iyi öyküymüş, the act of killing ne acayip bi filmmiş ve daha neler, black mirror'dan film yapıyorlarmış, de hepsi kendi kitlesine konuşuyor.
ne filmlere rağmen tüm bu cüceler kendi ırklarını yüceltmeye devam edecek, hep öyle değil mi, hava da tam arendt ve kötülük problemi üzerine tefekküre dalmalık.

velhasıl, şimdiki zamanlar tuhaf ama hayat zaten ultra tuhaf değil mi mirim, camus absürdü bizzat yaşıyor, soyadı denge olan biri banyoda düşüp kafasını patlatıyor.

senin şu alman köylüsünün dediği gibi, kabristanlarda daha fazla dolanmalıyız belki de, nebleyim, bu saatte throbbing gristle yelken açsa kim takar, dün müydü neydi iss'ye giden astronotları canlı canlı seyrettim.

havadan mı neden kasvet kastık iyi mi, inşaalla kusura bakma

neticede vade dolduruyoruz.


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: Recep'e göre anarşistlik butarafa: Marley Natural TM

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları