otarafa: ağacı 945 yıldır yaşadığı topraktan söküp başka bir yere götürmek ve "inşallah tutar" duası etmek memleketi butarafa: türkiye üzerinde oynanan oyunlar
“Gel Türkiye’ye. Öyle kuru kuruya imza vermekle olmaz. Chomsky gelsin, bu 5’inci kol elemanlarıyla değil kendi gözleriyle görsün”

cevap ver  yalanbenim   15/01/16

Chomsky RTE

+Hukuk?
-Hain!
+Özgürlük?
-Hain!
+İnsan hakları?
-Hain!
Haznede ikinci bir kelime yok ki, neyine güvenip çağırıyon?
http://www.theguardian.com/us-news/2016/jan/14/chomsky-hits-back-erdogan-double-standards-terrorism-bomb-istanbul
In his email to the Guardian, Chomsky accused Erdoğan of hypocrisy. He said: “Turkey blamed Isis [for the attack on Istanbul], which Erdoğan has been aiding in many ways, while also supporting the al-Nusra Front, which is hardly different. He then launched a tirade against those who condemn his crimes against Kurds – who happen to be the main ground force opposing Isis in both Syria and Iraq. Is there any need for further comment?”
http://t24.com.tr/haber/chomsky-erdogan-bircok-yoldan-isidi-destekliyor-baska-yoruma-gerek-var-mi,323968
T24'ün ulaştığı Chomsky, bu sorunun bugün bolca sorulduğunu ve kısaca şöyle cevaplamak istediğini söyledi:
"Türkiye, Erdoğan’ın birçok yoldan yardım ettiği IŞİD’i suçluyor, diğer taraftan IŞİD’den çok da farkı olmayan El Nusra’yı desteklerken. Ve Erdoğan, Irak ve Suriye’de IŞİD’e karşı savaşan ana güç olan Kürtlere karşı işlediği suçları lanetleyen kişileri suçluyor. Başka bir yoruma ihtiyaç var mı?"


Keywords:Chomsky RTE
Kategori: pis işler.


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: ağacı 945 yıldır yaşadığı topraktan söküp başka bir yere götürmek ve "inşallah tutar" duası etmek memleketi butarafa: türkiye üzerinde oynanan oyunlar

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları