otarafa: fff butarafa: 16 şok
"Buralarda bir hayvanat bahçesi vardı, nerede?” diye sorunca tutuklandı

cevap ver  yalanbenim   23/04/16

Hayvanat Bahçesi AOÇ Ankara Cumhurbaşkanı Erdoğan 23Nisan Ensar hayret

http://siyasihaber3.org/hayvanat-bahcesini-sordu-cumhurbaskanina-hakaretten-tutuklandi
Haberdar'dan Arzu Yıldız'ın haberine göre Ankara’da haftasonu eşi ile birlikte Atatürk Orman Çiftliği’ne giden vatandaş saraya yakın bir yerde polislere “Buralarda bir hayvanat bahçesi vardı, nerede?” diye sordu, bunun üzerine polisler vatandaş hakkında “Cumhurbaşkanına hakaret” iddiası ile işlem yaptı.
Evrak Ankara C.Başsavcılığı müracaat bürosuna getirildi. Müracaat savcısı hayvanat bahçesini soran vatandaşı tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etti. Mahkeme talebi yerinde görerek, Cumhurbaşkanına hakaretten vatandaşı tutukladı.
“Sadece hayvanat bahçesinin yerini sordum” diyen vatandaşın tutuklama talebine yaptığı itiraz Sulh Ceza hakimliğince reddedildi.

http://jiyan.us/2016/04/23/erdogan-cumhurbaskanimiz-tam-bir-ensar/
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu devrettiği Başak Tahan’a Suriyeli Mültecilerle ilgili soru soruldu. Tahan, mülteci çocuklarına verilecek iyi bir eğitimin şart olduğunu söyledi. Tahan’ın açıklaması sonrasında Erdoğan, “Cumhurbaşkanımız tam bir ensar, paylaşımcı yani” dedi. Nabi Avcı da Erdoğan’ın bu sözünü destekledi. Erdoğan’ın bu sözünden sonra salonda bir süre sessizlik yaşandı. Erdoğan, basın mensuplarından soru gelmeyince “Hayret medya sustu” ifadesini kullandı.


cevap ver  yalanbenim   30/04/16
https://twitter.com/varcharian/status/726375535148982272


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: fff butarafa: 16 şok

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları