otarafa: Türkiye’de müdürlerin kapı önünde bekleyip öğrencilere elini öptürmesi gibi bir uygulama ya da zorunluluk yok. Ancak Yılmazcan’ın neye dayanarak böyle bir şey yaptığı merak konusu. butarafa: Grup Ses - Ankara 1999-2003 (MÇPS Özel)
Mustafa Kemal'i FETÖ'nün arkasındaki güç zehirledi

cevap ver  yalanbenim   04/11/17

milli felsefe komplo haber


http://t24.com.tr/haber/akpli-kulunk-mustafa-kemali-fetonun-arkasindaki-guc-zehirledi,479935

01 Kasım 2017 18:08

AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk, "Mustafa Kemal, 15 Temmuz’un arkasındaki akıl tarafından, FETÖ'nün arkasındaki güç tarafından zehirlenerek öldürüldü" dedi. Külünk, "Mustafa Kemal'in Kuvayı Milliye çizgisi ciddi anlamda 15 Temmuz'un arkasındaki aklı, küresel güç merkezini rahatsız ediyordu ve Mustafa Kemal'den kurtulmak istiyorlardı" diye konuştu.

Külünk, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında İsmet İnönü’nün diktatör bir anlayışa sahip olduğunu öne sürerek, Atatürk’ün ölümüne ilişkin şu iddialarda bulundu:

"Kültürel soykırımın nasıl yapılmak istendiğinin en güzel ifadesi"

"İsmet Paşa'nın, Mustafa Kemal'in dünyasını değiştirmesinin ardından, 1939 ile 1950 arasındaki uygulamalara baktığınızda diktatoryal bir kafa yapısını, Musollini'ye selam çakan, Hitler'e 'merhaba' diyen bir aklın adresini göreceksiniz. Sayın Başbakanımız dün ismi söylemedi, ben ismi söylüyorum; Mustafa Kemal'in dünyasını değiştirmesinin ardından Mustafa Kemal'in dahi izlerini silmek için Türkiye'de yönetimi devralan İsmet Paşa'nın uygulamalarına baktığınızda tepeden inmeci, ceberrut anlayışla Ankara'nın Anadolu'dan nasıl koparılıp, Anadolu'nun Batı'nın müstemlekesi haline getirmek adına kültürel soykırımın nasıl yapılmak istendiğinin en güzel ifadesidir."

"İki CHP vardır"

Külünk, iddialarını şöyle sürdürdü: "Bana göre Mustafa Kemal, 15 Temmuz'un arkasındaki akıl tarafından, FETÖ'nün arkasındaki güç tarafından zehirlenerek öldürüldü. Mustafa Kemal'in Kuvvayı Milliye çizgisi ciddi anlamda 15 Temmuz'un arkasındaki aklı, küresel güç merkezini rahatsız ediyordu ve Mustafa Kemal'den kurtulmak istiyorlardı. Mustafa Kemal'den kurtulduktan sonra İsmet Paşa ile beraber Türkiye, Batı yakasının kontrolünde bir ülke haline getirilmek için adımlar atıldı. İki CHP vardır. Biri 1938'e kadar Mustafa Kemal'in CHP'si, ikincisi Mustafa Kemal'den sonra İnönü'nün CHP'si. Bugünkü CHP, Birinci Dünya Savaşında Mustafa Kemal'e 'Amerika’nın mandalığını kabul edelim' diyen ama Mustafa Kemal'in reddettiği İsmet Paşa çizgisindeki CHP. CHP'nin yönetimi vatansız bir anlayışla şekillendirilmektedir."

+
ahmet hakan nasıl atatürkçü oldu? cevabı bu köşe yazısında
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/ben-nasil-ataturkcu-oldum-40628303

+
yaptııııııııııııııııııııııııııııııı
bizi yaptııııııııııııııııııııııııııııııı
batının esiri yaptııııııııııııııııııııııııııııııı
https://eksisozluk.com/blok-flut-ve-jimnastik-bizi-batinin-esiri-yapti--5490020


Keywords:milli felsefe komplo haber
Kategori: pis işler.


boşlukları doldurun


bunlara da göz atabilirsiniz:

otarafa: Türkiye’de müdürlerin kapı önünde bekleyip öğrencilere elini öptürmesi gibi bir uygulama ya da zorunluluk yok. Ancak Yılmazcan’ın neye dayanarak böyle bir şey yaptığı merak konusu. butarafa: Grup Ses - Ankara 1999-2003 (MÇPS Özel)

iletişim - şikayet - kullanıcı sözleşmesi - gizlilik şartları